
Original: $42,850.00
-65%$42,850.00
$14,997.50The Story
Basic Info
| Reference number | 67651SR.ZZ.1261SR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07007 |
|---|
Case
| Case diameter | 33 mm |
|---|---|
| Thickness | 7 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet/strap | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |
Description
Basic Info
| Reference number | 67651SR.ZZ.1261SR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07007 |
|---|
Case
| Case diameter | 33 mm |
|---|---|
| Thickness | 7 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet/strap | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |























