
Original: $57,500.00
-65%$57,500.00
$20,125.00The Story
| Brand | Audemars Piguet |
| Size | 41 MM |
| Dial Color | Blue, Silver |
| Model | Royal Oak Limited Edition |
| Model No. | 26326ST.OO.D027CA.01 |
| Gender | Mens |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Leather |
| Water Resistance | 50m |
| Papers | Yes |
| Box | Yes |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Audemars Piguet |
| Size | 41 MM |
| Dial Color | Blue, Silver |
| Model | Royal Oak Limited Edition |
| Model No. | 26326ST.OO.D027CA.01 |
| Gender | Mens |
| Movement | Automatic |
| Case Size | 41mm |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Leather |
| Water Resistance | 50m |
| Papers | Yes |
| Box | Yes |




















