
Original: $56,500.00
-65%$56,500.00
$19,775.00The Story
Basic Info
| Reference number | 67651SR.ZZ.1261SR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07007 |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 2713 |
| Number of jewels | 7 |
Case
| Case diameter | 33 mm |
|---|---|
| Thickness | 7 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Basic Info
| Reference number | 67651SR.ZZ.1261SR.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07007 |
|---|---|
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | 2713 |
| Number of jewels | 7 |
Case
| Case diameter | 33 mm |
|---|---|
| Thickness | 7 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold/Steel |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold/Steel |























