
Original: $49,500.00
-65%$49,500.00
$17,325.00The Story
Basic Info
| Reference number | 15400ST.OO.1220ST.04 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | APRO07082 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
| Clasp | Fold clasp |
Description
Basic Info
| Reference number | 15400ST.OO.1220ST.04 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | APRO07082 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
| Clasp | Fold clasp |




















