
Original: $38,500.00
-65%$38,500.00
$13,475.00The Story
Basic Info
| Reference number | 26231ST.ZZ.D069CA.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | APRO07034 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
| Fold clasp |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Basic Info
| Reference number | 26231ST.ZZ.D069CA.01 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Selfwinding |
Caliber
| Code | APRO07034 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 41 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Steel |
|---|---|
| Clasp material | Steel |
| Fold clasp |




















