
The Story
Basic Info
| Reference number | 15451OR.ZZ.1256OR.04 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07098 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 37 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold |
Description
Basic Info
| Reference number | 15451OR.ZZ.1256OR.04 |
|---|---|
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
Caliber
| Code | APRO07098 |
|---|---|
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 3120 |
| Power reserve | 60 h |
Case
| Case diameter | 37 mm |
|---|---|
| Thickness | 9.8 mm |
| Glass | Sapphire Glass |
| Dial numerals | No numerals |
Bracelet/strap
| Bracelet material | Gold |
|---|---|
| Clasp | Fold clasp |
| Clasp material | Gold |













