Cartier Panthere de Cartier Cuff Watch - 22 mm x 19 mm Pink Gold And Black Lacquer Case - Pink Gold Dial - Bracelet - WGPN0019
HomeStore
-65%
The Story
22 mm x 19 mm 18K pink gold and black lacquer case, sapphire crystal, 18K pink gold dial, quartz movement, 18K pink gold and black lacquer bracelet. Water resistant to 3 bar (approx 30 meters/100 feet).
Description
Cartier Panthere de Cartier Cuff Watch - 22 mm x 19 mm Pink Gold And Black Lacquer Case - Pink Gold Dial - Bracelet - WGPN0019 | Luxury Time NYC