Cartier Tank Francaise Watch - 30 mm Yellow Gold Diamond Case - WJTA0025
HomeStore
-65%
The Story
30 mm x 25 mm 18K yellow gold case set with brilliant-cut diamonds, 18K yellow gold octagonal crown set with a brilliant-cut diamond, sapphire crystal, silvered dial, quartz movement, 18K yellow gold bracelet. Water resistant to 3 bar (approx 30 meters).
Description
Cartier Tank Francaise Watch - 30 mm Yellow Gold Diamond Case - WJTA0025 | Luxury Time NYC