đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$33,390.00
Original: $95,400.00
-65%F.P.Journe Automatique Lune Havana—
$95,400.00
$33,390.00The Story
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 42mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | Brown |
| Dial Material | Silver |
| Dial Finish | Guilloché |
| Movement | Automatic |
| Calibre | 1300.3 |
| Power Reserve | 120 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Date, Moon Phase, Power Reserve Indicator, Small Seconds |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |
Description
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 42mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | Brown |
| Dial Material | Silver |
| Dial Finish | Guilloché |
| Movement | Automatic |
| Calibre | 1300.3 |
| Power Reserve | 120 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Date, Moon Phase, Power Reserve Indicator, Small Seconds |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |












