The Story
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 40mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | White |
| Dial Material | Gold |
| Dial Finish | Call for Details |
| Movement | Manual |
| Calibre | 1304 |
| Power Reserve | 56 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Power Reserve Indicator, Small Seconds |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |
Description
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 40mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | White |
| Dial Material | Gold |
| Dial Finish | Call for Details |
| Movement | Manual |
| Calibre | 1304 |
| Power Reserve | 56 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Power Reserve Indicator, Small Seconds |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |












