
Original: $136,600.00
-65%$136,600.00
$47,810.00The Story
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 40mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | Blue |
| Dial Material | Silver |
| Dial Finish | Guilloché |
| Movement | Automatic |
| Caliber | 1300.3 |
| Power Reserve | 120 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Date, Day of the Week Indicator, Leap Year, Month Indicator, Perpetual Calendar, Power Reserve Indicator |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |
Description
| Condition | Call for Enquiry |
| Box/Papers | Call for Details |
| Case Material | 18K 6N Gold |
| Case Size | 40mm |
| Case Back | Open |
| Dial Color | Blue |
| Dial Material | Silver |
| Dial Finish | Guilloché |
| Movement | Automatic |
| Caliber | 1300.3 |
| Power Reserve | 120 hours |
| Water Resistance | 3 ATM / 30 meters |
| Functions | Hours, Minutes, Date, Day of the Week Indicator, Leap Year, Month Indicator, Perpetual Calendar, Power Reserve Indicator |
| Strap Material | 18K 6N Gold |
| Strap Color | Call for Details |
| Clasp | Folding Clasp |
| Gender | Call for Details |
| Country of Manufacture | Call for Details |











