
Original: $44,900.00
-65%$44,900.00
$15,715.00The Story
| Case | Stainless steel case, glareproofed sapphire crystal and caseback, screw-locked crown |
| Case Size | 41 mm |
| Water Resistance | 50 m |
| Case Thickness | 9.8 mm |
| Dial | Blue dial with āGrande Tapisserieā pattern, white gold applied hour-markers and Roy al Oak hands with luminescent coating |
| Bracelet | Stainless steel bracelet with AP folding clasp |
| Brand | Audemars Piguet |
| Metal | Stainless Steel |
| Size | 41 mm |
| Dial Color | Blue |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Case | Stainless steel case, glareproofed sapphire crystal and caseback, screw-locked crown |
| Case Size | 41 mm |
| Water Resistance | 50 m |
| Case Thickness | 9.8 mm |
| Dial | Blue dial with āGrande Tapisserieā pattern, white gold applied hour-markers and Roy al Oak hands with luminescent coating |
| Bracelet | Stainless steel bracelet with AP folding clasp |
| Brand | Audemars Piguet |
| Metal | Stainless Steel |
| Size | 41 mm |
| Dial Color | Blue |

















